Dnia 30.12.2023 roku odbyło się kolejne wydarzenie z serii “Spotkania z fundacją” realizowane przez Fundację Rozwoju Powiatu Łęczyńskiego. Tym razem grupą docelową były Panie z naszego powiatu, które zgromadziły się aby uczestniczyć w warsztatach z wizażu prowadzonych przez Panią Annę Jabłońską.

Nasze uczestniczki miały szansę nabyć nowe umiejętności dotyczące makijażu, poznać podstawowe zasady i sposoby wykonywania makijażu dziennego oraz wieczorowego, bowiem w dniu jutrzejszym świętujemy zakończenie roku 2023. Prowadząca zaprezentowała tajniki i proste sposoby osiągnięcia efektu wow!

Poniżej fotogaleria z dzisiejszego spotkania:

Było to jedno z ostatnich spotkań organizowanych przez Fundację Rozwoju Powiatu Łęczyńskiego w ramach realizacji zadania “Rozwój instytucjonalny Fundacji Rozwoju Powiatu Łęczyńskiego gwarantem silnego społeczeństwa obywatelskiego w powiecie łęczyńskim”.

Fundacja Rozwoju Powiatu Łęczyńskiego troszczy się o zrównoważony rozwój powiatu łęczyńskiego, jego gmin i ich mieszkańców w oparciu o rozwój społeczeństwa obywatelskiego i kreowane wzrostu aktywności społecznej. Głównymi jej celami jest edukacja, aktywizacja i budowanie więzi społecznych wśród społeczności lokalnych, a także promocja i rozwój regionu łęczyńskiego.

Skip to content