Zwieńczeniem działań w ramach serii bezpłatnych warsztatów “Sztuka to nie muzeum, sztuka jest w nas – zajęcia i warsztaty terenowe dla dzieci i młodzieży z literatury, malarstwa, rzeźby i fotografii” był wernisaż prac uczestników. Warsztaty odbywały się przez 3 weekendy września 2023 roku przy wsparciu Fundacji PZU.

Wernisaż odbył się w piątek 15.12.2023 roku, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej. Zgromadzili się uczestnicy warsztatów (dzieci i młodzież), a także rodzice oraz nauczyciele placówek, których uczniowie uczestniczyli w realizowanych przez Fundację Rozwoju Powiatu Łęczyńskiego warsztatach.

Podczas wystawy można było podziwiać prace stworzone podczas zajęć terenowych z Panią Antoniną Gajos oraz Panem Romanem Krawczenko.

Poniżej fotorelacja z wydarzenia:

Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność zarówno podczas warsztatów, jak i na wernisażu podsumowującym projekt.

Warsztaty “Sztuka to nie muzeum, sztuka jest w nas – zajęcia i warsztaty terenowe dla dzieci i młodzieży” sfinansowano ze środków Fundacji PZU.

FundacjaPZU #bliskoludzi #kultura

Fundacja Rozwoju Powiatu Łęczyńskiego troszczy się o zrównoważony rozwój powiatu łęczyńskiego, jego gmin i ich mieszkańców w oparciu o rozwój społeczeństwa obywatelskiego i kreowane wzrostu aktywności społecznej. Głównymi jej celami jest wsparcie działalności twórczej, artystycznej, kultury ludowej i rękodzieła artystycznego oraz ich ochrony i edukacja historyczna, kulturalna, naukowa, społeczna oraz patriotyczna.

Skip to content